Personal och kontakt

Hör gärna av dig till oss om det är något som du undrar över eller om du vill framföra en åsikt av något slag.

Rektor
Tommy Persson 08-734 26 46
tommy.persson@solna.se

Studie- och yrkesvägledare
Sandra Hördell 08-734 26 80
sandra.hordell@solna.se

Studie- och yrkesvägledare
Susanne Klingström Runbert 08-734 26 97
susanne.runbert@solna.se

Studie- och yrkesvägledare
Berit Kristiansen 08-734 26 15
berit.kristiansen@solna.se

Utbildningsledare sfi och etablering
Yvonne Petersson Svensson 08-734 28 98
yvonne.svensson@solna.se

Samordnare administration och ekonomi
Malin Ekenstierna 08-734 20 94
malin.ekenstierna@solna.se

Utbildningsadministratör/betyg/CSN
Gunilla Persson Vest 08-734 20 93
gunilla.persson@solna.se

Projektledare regionalt lärlingsprojekt
Sanna Berg 08-734 26 82
sanna.berg@solna.se

Öppettider drop-in studievägledare och anmälan Sfi, Hagalundsgatan 26, bv:

Måndag 10:00-12:00, 13.00-15.00

Tisdag 10:00-12:00, 16:00-18:00
Onsdag 10:00-12:00, 13.00-15.00
Fredag 10.00-12.00

(med reserveration för förändringar vilka meddelas på första sidan på webbplatsen)

Dela:

Lämna synpunkter på sidan

Fyll i detta formulär för att ge synpunkter på sidans innehåll.

Skicka en kopia

Kontakt

Solna Vuxenutbildning

08-734 20 93
08-734 28 73 (fax)

vuxen­utbil­dning­en@solna.se

Besöksadress

Hagalundsgatan 26, bv
169 64 Solna

Skicka meddelande till Solna Vuxenutbildning